ОФОРМЛЕННЯ КАРТИН

Оформлення картини в багет – традиційна задача багетної майстерні. Будь то живопис, гравюра, малюнок аквареллю або  інший вид зображення, важливо не тільки підібрати гарну раму, але і вибрати правильний стандарт оформлення картин.
imageДосвідчені менеджери майстерні Світ-Рам поможуть вам зорієнтуватися у величезному різноманітті варіантів оформлення картин і підібрати найбільш ефектний спосіб оформлення картини в багет саме для вашої роботи. У будь-якому випадку існують деякі загальні правила для вибору рами для оформлення картин.
Не можна допускати, щоб оформлення картин домінувало над самими роботами. Пам’ятайте, що картина завжди важливіше, а рама виконує допоміжну функцію і повинна лише підкреслити достоїнства малюнка і зберегти його. Оформлення картин намагайтеся підбирати в першу чергу до самої картини, і лише потім орієнтуватися на вашу меблі або інтер’єр. Не варто забувати і про стиль живопису, яку ви хочете оформити. Для простих і графічних робіт слід використовувати простий багет, а для класичного живопису оптимально підійде багет з декором, що підкреслює саме зображення.
Завдяки широкому асортименту багета, з яким працює Світ-Рам, ви легко зможете підібрати оптимальне оформлення для будь-якої картини. Ми реалізуємо навіть найсміливіші ідеї дизайнерів. А використання як дерев’яного багета, так і багета з полістиролу, дозволяє створювати оформлення картин орієнтуючись не тільки на зовнішній вигляд роботи але й на доступний бюджет.